• Home
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten

Cellencomplex Groningen gesloten; medewerkers in isolatie en quarantaine

8 oktober 2020
in Groningen, Uitgelicht
Leestijd:1 minuut
cellen

Stockfoto: Politie

Groningen – Het cellencomplex Hooghoudt in Groningen heeft sinds deze week te maken met coronabesmettingen onder medewerkers. Inmiddels zijn vier medewerkers positief getest op het coronavirus en een aantal medewerkers is nog in afwachting van de testuitslag. Tevens zitten tot nu toe ruim veertig medewerkers die werkzaam zijn bij het Team Arrestantentaken in quarantaine.

Het bron- en contactonderzoek is opgestart voor de besmette medewerkers door de GGD Groningen in afstemming met de bedrijfsarts van de politie Noord-Nederland. Aanwezige arrestanten zijn woensdagavond 7 oktober overgebracht naar andere cellencomplexen. Wij volgen voor medewerkers en arrestanten de richtlijnen en adviezen van de Rijksoverheid en het RIVM. Het cellencomplex Hooghoudt in Groningen blijft tot nader order gesloten.

Zoals gebruikelijk geeft de politie prioriteit aan de gezondheid en veiligheid van arrestanten, medewerkers en partners in cellencomplexen. In onze cellencomplexen werken collega’s daarom met de voorgeschreven beschermende middelen. Contact in een cellencomplex is kortdurend en op afstand.

Vorige artikel

Verdachte aangehouden voor overval met vuurwapen

Volgende artikel

Verdachte aangehouden voor woningoverval

Volgende artikel
aanhouding

Verdachte aangehouden voor woningoverval

  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.

Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.