• Home
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten

Diefstal grote partij mobiele telefoons door mobiele criminelen

1 maart 2019
in Limburg, Provincies
Leestijd:1 minuut
infographic diefstel mobiele telefoon

Infographic: Politie

Maastricht – De politie in Maastricht heeft dinsdag drie mannen aangehouden die verdacht worden van diefstal van een grote partij mobiele telefoons.

De politie in Maastricht heeft dinsdag drie verdachten aangehouden die verdacht worden van diefstal van een grote partij mobiele telefoons. De diefstal vond plaats op 8 oktober 2018 in een grote elektronicawinkel in Maastricht.

Actief in heel Europa
De politie kwam de drie op het spoor dankzij bewakingsbeelden en oplettendheid van beveiligingspersoneel in de winkel. Met de diefstal was een bedrag van tienduizenden euro’s gemoeid. Uit verder onderzoek is naar voren gekomen dat de drie mannen van 22, 30 en 32 jaar oud, afkomstig uit Roemenië maar zonder vaste woon-of verblijfplaats, niet alleen op meerdere plaatsen in Nederland hun slag hebben geslagen, maar ook actief zijn geweest door heel Europa. De drie worden donderdag voorgeleid aan de Rechter-Commissaris.

Wat is mobiel banditisme?
Meer informatie over mobiel banditisme is te vinden op de speciale themapagina op www.politie.nl.
Link: https://www.politie.nl/themas/mobiel-banditisme.html

Vorige artikel

Paarden op hol geslagen

Volgende artikel

Politie doet onderzoek na aantreffen dode vrouw

Volgende artikel
Busje forensische opsporing

Politie doet onderzoek na aantreffen dode vrouw

  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.

Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.