et onderzoek naar de twee personen die dinsdag dood werden aangetroffen in een woning in Hoogwoud heeft een tragische uitkomst gekregen. Een vrouw blijkt door haar partner om het leven te zijn gebracht. De partner pleegde daarna zelfmoord. Dat heeft de politie woensdag bekendgemaakt.
De twee overledenen werden dinsdag 25 augustus aangetroffen bij een woning in buurtschap De Gouwe. Na de vondst begon de politie direct een uitgebreid overlijdensonderzoek. Rechercheurs en medewerkers van de Forensische Opsporing onderzochten de woning en stelden sporen veilig.
Volgens NH Nieuws kwam de zaak dinsdagochtend aan het rollen nadat rond 10.00 uur een overleden persoon was ontdekt. Bij het pand werd ook een gaslucht waargenomen, waardoor de brandweer eerst de omgeving veilig moest stellen. Tijdens het onderzoek werd vervolgens een tweede overleden persoon gevonden. De politie hield aanvankelijk alle scenario’s open.
Uit het forensische en strafrechtelijke onderzoek is inmiddels gebleken dat de vrouw door haar partner om het leven is gebracht. Daarna maakte de partner een einde aan het eigen leven. De politie heeft niet bekendgemaakt wat zich precies in de woning heeft afgespeeld of hoe de vrouw om het leven is gekomen.
Omdat beide betrokkenen zijn overleden, is het strafrechtelijke onderzoek inmiddels beëindigd. Er is volgens de politie geen sprake meer van een lopend onderzoek. De nabestaanden zijn geïnformeerd over de conclusies.
Uit respect voor de familie en vanwege de privacy van de overledenen deelt de politie geen verdere informatie over hun identiteit of de precieze omstandigheden van het drama.






