• Home
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten

Ambulance met patiënt aan boord betrokken bij ongeluk

26 april 2026
in Overijssel
Leestijd:1 minuut
n50

Foto: Rijkswaterstaat

Maandagmiddag is op de N50 tussen Kampen-Noord en knooppunt Emmeloord een ambulance betrokken geraakt bij een verkeersongeval. De politie heeft de weg in beide richtingen afgesloten.

Volgens Hart van Nederland gebeurde het incident rond 14.35 uur bij de Ramspolbrug. De ambulance reed vanuit Flevoland in de richting van Overijssel en was mogelijk onderweg naar het Isala ziekenhuis in Zwolle. In het voertuig bevond zich een patiënt.

Het ongeluk zou zijn ontstaan tijdens een inhaalmanoeuvre. Een tegemoetkomende auto met aanhanger kon vermoedelijk niet meer op tijd uitwijken, waarna de zijkant van de ambulance werd geraakt. Door de botsing werd onder meer een zijdeur van de ambulance losgerukt.

De patiënt is na het ongeval met een andere ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Volgens de correspondent raakte niemand gewond, ook het ambulancepersoneel en de bestuurder van de andere auto niet.

De auto kwam verderop tot stilstand in een pechhaven, terwijl de aanhanger in de berm belandde.

Meerdere hulpdiensten kwamen naar de locatie. Ook de verkeersongevallenanalyse onderzoekt hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren. Dat onderzoek kan nog enkele uren duren.

De ANWB adviseert weggebruikers om om te rijden via Heerenveen en Zwolle.

Vorige artikel

Parachutist komt om het leven bij sprong

Volgende artikel

Steekpartij op basisschool tijdens ruzie tussen groep 8-leerlingen

Volgende artikel
deventer

Steekpartij op basisschool tijdens ruzie tussen groep 8-leerlingen

  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.

Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.