• Home
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten

UPDATE: Dode man (39) gevonden op parkeerplaats: vrouw aangehouden

21 november 2025
in Noord-Brabant, Uitgelicht
Leestijd:1 mins lezen
Den Bosch

Foto: Bart Meesters

Op het parkeerterrein aan het Adelheidplein in ’s-Hertogenbosch is vrijdagmiddag het lichaam van een 39-jarige man uit de stad aangetroffen. Volgens de politie gaat het om een niet-natuurlijke dood. In verband met het incident is een vrouw aangehouden.

De vrouw wordt verdacht mogelijk betrokken te zijn bij het overlijden van de man. De politie onderzoekt welke rol zij precies heeft gespeeld.

Hulpdiensten kwamen aanvankelijk af op een melding van een reanimatie, maar konden de man niet meer redden. De parkeerplaats is afgezet met linten en het lichaam is afgeschermd met een tent. Specialisten van de Forensische Opsporing verrichten ter plaatse uitgebreid onderzoek.

Een bewoners vertelt dat de auto waarin het slachtoffer lag al in de ochtend opviel. “De lampen stonden aan en ik dacht dat degene in de auto aan het bellen was,” zegt ze. “Toen de auto een uur later nog steeds in dezelfde positie stond, vertrouwde ik het niet meer.”

Vorige artikel

Overleden man aangetroffen bij auto

Volgende artikel

René Karst werd dood aangetroffen door zijn vrouw

Volgende artikel
René Karst

René Karst werd dood aangetroffen door zijn vrouw

  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.

Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.