• Home
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten

Duitse politie flitst auto die 321 km/uur rijdt op de snelweg

6 augustus 2025
in Buitenland
Leestijd:1 minuut
Polizei

Stockfoto

Een automobilist is op de Duitse snelweg geflitst met een snelheid van ruim 321 kilometer per uur, meer dan 200 kilometer per uur boven de toegestane limiet. Volgens de Duitse politie gaat het om een uitzonderlijk hoge overtreding, mogelijk een record.

Hoewel er op veel stukken van de Autobahn geen vaste snelheidslimiet geldt, is dat niet overal het geval. Op de A2 bij Burg, tussen Hannover en Berlijn, geldt een maximumsnelheid van 120 kilometer per uur. Op dit traject werd de bestuurder van een Porsche Panamera eind mei door een flitspaal vastgelegd. Hij kreeg inmiddels een rijverbod van drie maanden en een boete van 900 euro. De politie maakte het incident vandaag pas bekend.

De discussie over snelheidslimieten op Duitse snelwegen speelt al jaren. In 2021 ontstond veel ophef toen een Tsjechische miljonair met zijn Bugatti **417 kilometer per uur** reed over hetzelfde stuk snelweg. Hij filmde zijn rit, waarbij zelfs te zien was dat hij enige tijd zijn handen niet aan het stuur had.

Ondanks de kritiek kreeg hij geen straf, omdat er destijds geen snelheidslimiet gold en niet kon worden aangetoond dat er sprake was van roekeloos rijgedrag of een illegale straatrace. Daarmee werd de zaak uiteindelijk geseponeerd.

Vorige artikel

Odido-klanten in deze regio’s krijgen geld terug na grote storing

Volgende artikel

Vrouw loopt zeer ernstige brandwonden op bij uitslaande woningbrand

Volgende artikel
polbrw

Vrouw loopt zeer ernstige brandwonden op bij uitslaande woningbrand

  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.

Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.