• Home
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten

Man gewond nadat hij beschoten word in auto

13 januari 2020
in Uitgelicht, Zeeland
Leestijd:1 minuut
politie auto met zwaailicht

Stockfoto

Terneuzen, Hoofdplaat – Zondagavond omstreeks 23.00 uur kwam er een melding binnen bij de politie dat er mogelijk geschoten zou zijn op een personenauto ergens in de omgeving van Terneuzen.

Na een eerste onderzoek bleek dat er inderdaad sporen waren van een schietincident aan de Nicolaas Beetsstraat in Terneuzen. Uit Hoofdplaat kwam op ongeveer hetzelfde moment een melding van het vermoedelijke slachtoffer dat hij gewond was geraakt bij dit schietincident. Ambulancemedewerkers zijn naar Hoofdplaat gereden en troffen het slachtoffer met onbekende verwondingen aan. De man was aanspreekbaar en is naar het ziekenhuis vervoerd.

Onderzoek door FO
Forensisch rechercheurs zijn naar de Nicolaas Beetsstraat gegaan om daar onderzoek te doen. De auto waar het slachtoffer in reed is in beslag genomen voor forensisch onderzoek.

Het onderzoek dat de rechercheurs van Forensische Opsporing op dit moment doen gaat zeker nog de hele nacht duren. Ook worden getuigen door tactisch rechercheurs gehoord. Door verschillende eenheden op straat wordt gezocht naar de dader of daders van het schietincident.

Hebt u informatie? Deel die met ons!
Wanneer u informatie hebt die ons kan helpen bij dit onderzoek dan wordt u verzocht die te melden bij de politie. Dit kan via het algemene telefoonnummer van de politie (0900-8844). Wanneer u informatie hebt, maar deze liever niet met de politie wilt delen, dan kunt u terecht bij Meld Misdaad Anoniem. Deze organisatie is bereikbaar via telefoonnummer 0800-7000, of via de website www.meldmisdaadanoniem.nl.

Op dit moment doet de politie nog geen mededelingen over de identiteit van het slachtoffer.

Vorige artikel

14 bekeuringen voor trouwstoet

Volgende artikel

Twee verdachten aangehouden en vuurwapen aangetroffen na opstootje in Tilburg

Volgende artikel
geboeid

Twee verdachten aangehouden en vuurwapen aangetroffen na opstootje in Tilburg

  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.

Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.