• Home
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten

Acht aanhoudingen na vlucht uit vrachtwagen

5 oktober 2019
in Zuid-Holland
Leestijd:1 minuut
Controle

Stockfoto: Politie

Maasdijk – Acht personen zijn vrijdagochtend 4 oktober aangehouden op de Transportweg. Zij sprongen uit een vrachtwagen nadat de chauffeur hen ontdekte.

Een getuige meldde dat er vrijdagochtend 4 oktober meerdere personen uit een vrachtwagen op de Transportweg sprongen en ervandoor gingen. De politie startte direct een zoektocht en kon in de directe nabijheid vijf personen aanhouden. Even later werden op de A20 richting Rotterdam nog drie personen aangehouden. De overige personen die vluchtten, zijn nog niet gevonden.

Onderzoek
Uiteindelijk zijn de aangehouden personen, waaronder twee minderjarigen, meegenomen naar het bureau voor verder (identiteits)onderzoek. De acht uitklimmers zijn afkomstig uit Eritrea. De vrachtwagenchauffeur is kort gehoord en hem wordt niets ten laste gelegd. Het is nog niet duidelijk hoe lang de personen in de vrachtwagen, die op weg was naar Engeland, zaten. Medewerkers van de Afdeling Vreemdelingen Identificatie en Mensenhandel (AVIM) doen het onderzoek in deze zaak. De vluchtelingen gaan, na afwerking van het strafrechtelijk onderzoek, het vreemdelingentraject in, indien ze asiel willen aanvragen in Nederland.

Vorige artikel

Gedupeerd door betaling met vals geld? Doe dan aangifte

Volgende artikel

Aangifte van smaad en/of laster tegen (oud-)Kamerleden geseponeerd

Volgende artikel
logo

Aangifte van smaad en/of laster tegen (oud-)Kamerleden geseponeerd

  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.

Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.