• Home
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten

Burenruzie loopt uit op mishandeling

23 mei 2019
in Noord-Brabant, Provincies
Leestijd:1 minuut
Politie met blauw onderweg

Stockfoto

Breda – In de wijk Tuinzigt is dinsdagavond een langer lopend conflict tussen buren uitgelopen op een vechtpartij. Een 48-jarige Bredanaar werd omstreeks 22.30 uur aangehouden ter zake mishandeling. Hij zou een 17-jarig buurmeisje in het gezicht hebben geslagen.

Het slachtoffer deed aangifte. Zij vertelde dat ze vaak geluidsoverlast hebben van een man die twee huizen verder woont. Deze buurman stond dinsdagavond buiten en schreeuwde tegen de buurvrouw. Hij duwde haar naar achteren. Aangeefster sprong er daarna tussen waarna ze door hem in haar gezicht werd geslagen en aan haar haren werd getrokken. De agenten hoorden later dat die man zo boos geworden was omdat de buurvrouw drie eieren tegen zijn raam had gegooid.

Zij deed dat uit frustratie over het feit dat haar zoontje wakker geworden was de voorgaande nacht omdat hij voortdurend op de muren bonkte. De agenten hebben de verdachte, die onder invloed was van alcohol, aangehouden. Hij verklaarde dat juist de buren hem hadden aangevallen.

Vorige artikel

Automobilist rijdt ree aan op A58 en slaat over de kop

Volgende artikel

Bart van Betuw door misdrijf om het leven gekomen

Volgende artikel
Bart van Betuw

Bart van Betuw door misdrijf om het leven gekomen

  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.

Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.