• Home
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
112Vandaag
Niets gevonden
Bekijk alle resultaten

Politie schiet bij aanhouding Enschede

30 januari 2018
in Overijssel, Provincies
Leestijd:1 minuut
Agente richt wapen op man

Stockfoto

Enschede – Op maandagavond heeft de politie een aanhouding verricht aan de Zunabrink. Bij deze aanhouding werd door politie een schot gelost en een verdachte verwond in het been.

Rond de klok van 21.10 uur ging de politie ter plaatse voor een geplande aanhouding in een lopend onderzoek. De verwonde verdachte is voor behandeling overgebracht naar het ziekenhuis. De Rijksrecherche zal het schietincident onderzoeken.

De aanhouding staat niet in verband met de zaak van de man die afgelopen vrijdag in Enschede levenloos werd aangetroffen in een auto. De straat waar het incident plaatsvond is afgezet voor onder andere forensisch onderzoek. Er kunnen op dit moment in afwachting van de Rijksrecherche en in belang van het onderzoek geen nadere mededelingen worden gedaan.

Vorige artikel

Drie aanhoudingen na straatroof in Tilburg

Volgende artikel

Vijf jaar één politie: ‘Betere opsporing dankzij RTIC’

Volgende artikel
RTIC

Vijf jaar één politie: 'Betere opsporing dankzij RTIC'

  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.

Niets gevonden
Bekijk alle resultaten
  • Privacybeleid
  • Voorpagina

© 2009-2022 112Vandaag.